Käsipesula Pirital

Käsipesula Pirital

Baltic Car käsipesula Pirital kasutab autode pesemisel ja hooldusel maailma juhtivtootjate autokeemiat.

 

Käsipesula PiritalKui te pole oma auto välispinda pikka aega korralikult puhastanud ja hooldanud, hakkab see kahjustama auto värvipinda ning tekitama roostet.

Levinud väärarusaam on, et talvel pigiplekke ei teki. Talvel tekib autole kahjulikku pigi rohkem, kui soojal ajal ning see seob endaga lakikihile lisaks ka teedele puistatud liiva ja soola ning samuti naastrehvidest tekitatud peenmetallipuru.

Kindlasti tuleks talvel regulaarselt teostada pigieemaldamist. Talvise auto välipesu põhiline eesmärk peaks olema pigem värvikihi kahjustuste vältimine ja sõiduki kaitsmine soola ja korrosiooni eest.

Pigi koguneb kõige enam auto külgedele, auto tagaosale, ustevahedesse ja rattakoobaste ümbrusesse. Autopesuga ei tasuks oodata, kuni auto on väljastpoolt juba väga silmnähtavalt määrdunud. Kogunenud mustus mõjub värvile halvasti ja ei pruugi väga pikalt pesemata auto korral enam esimese pesuga päris puhtaks minna. Kindlasti mitte automaatpesulas pesemise korral.

Õigesti valitud autopesust on lisaks autokere ja värvipinna kaitsele, kasu ka liiklusohutuse seisukohast. Hästi hooldatud tuled tagavad ohutuse ka pimedas liigeldes.

Seega, enne autopesula on kõigepealt vajalik põhjalikult pigist vabaneda ja pigi korralikult lahti leotada. Selleks kasutame kvaliteetset pigieemaldusvahendit.

Talvise autopesula meelespea –

• Kui auto on kasutuses igapäevaselt, tuleks sellele (olenevalt ilmaoludest) vähemalt kord kuus teostada pigieemaldusega välipesu.

• Peale autopesula ja korralikku kuivatust tuleks uste- ja pagasiluugi tihendid silikoonitada. Rehve aitab säästa nende töötlemine rehviläikega.

• Päris külmaga, kui väljas on rohkem kui -15 kraadi, oleks mõistlik autopesula edasi lükata.

Auto värvi võimalike kahjustuste eest hoidmiseks tuleks ennetava meetmena autot vahatada, mis aitab säilitada värvipinna seisukorda ning kaitseb õhusaaste, soola ja pigi eest.

Vaata Vahatamine

 

Vahatamine

Vahatamine

Vahatamine Auto regulaarne pesemine ja vahatamine kaitseb auto kere värvi pikka aega. Seetõttu soovitame sõidukit pesta võimalikult sageli ning ka vahatada vähemalt kaks korda aastas. Eelnevalt tuleb autol alati eemaldada asfaldist tekkiv pigi. Selleks peab kasutama spetsiaalseid pigieemalduse aineid. Baltic Car käsipesulas kasutame autode pesemisel ja ho...

Vaata lähemalt

Broneeri