Sisepuhastus

– Auto sisepuhastus –

Baltic Car käsipesulas kasutame autode pesemisel ja hooldusel maailma juhtivtootjate autokeemiat.

 

Regulaarne auto sisepuhastus hoiab auto salongi värskena, mistõttu soovitame seda ette võtta vähemalt korra kuus. Pikka aega autos vedelev prügi või mustus hakkab ebameeldivalt lõhnama ja niiskust saades hakkavad vohama hallitus ja teised tervisele kahjulikud bakterid. Auto sisepuhastus jaguneb üldjoontes kaheks: kiiremaks kuivpuhatuseks ja põhjalikumaks puhastuseks.

Valik oleneb auto määrdumuse astmest:

• Salongi  kuivpuhastus on istmete, põrandate, jalamattide ja pagasiruumi puhastamine tolmuimejaga. Sisaldab tolmu pühkimist plastikpindadelt.

• Salongi põhjalik puhastus on kuivpuhastusest põhjalikum ehk keskkonsooli, armatuurlaua ning ukseplastikute hooldusainega kiirtöötlus. Tekstiilpindade tolmuimejaga puhastus, pagasiruumi puhastamine, klaaside pesu. Kasutame ka suruõhku, et ka kõikvõimalikud vahed puhtaks saaks.

• Nahksisu hooldus tagab nahale pikaajalise kaitse, takistab naha mõranemist ning aitab säilitada naha kaunist välimust. Vähemalt paar korda aastas tuleks nahksisu hooldada (juhiistet 2–3 korda aastas). Naha hooldus sisaldab naha süvapuhastamist ning kreemitamist nahakreemiga. Pärast hooldust on nahkkatte pind pehme ja sametine. Kasutame ainult kvaliteetseid mustust hülgavaid nahahooldus- ja puhastusvahendeid.

Keemiline puhastus  on tekstiilpindade ja plastikpindade süvapuhastus ehk töötlemine spetsiaalse keemilise puhastusainega, mille käigus eemaldatakse ka raskesti eemaldatavad plekid. Tegemist on märgtöötlusega mille järel peaks auto saama 12 tundi kuivada. Kuna keemilise pesu mõju on tugevam, siis piisab kui seda teha 2 korda aastas.

Meie partneriteks on:

Auto sisepuhastus

Presta hooldusained

Ma'Fra hooldusained

Ma’Fra hooldusained

Loe lisaks:

 

Sise keemiline puhastus

Keemiline puhastus

Kevadhooaja alguses tuleks autole teha põhjalikum suurpuhastus ning vajadusel tellida ka kvaliteetne salongi keemiline puhastus. Millal see on vajalik? Ajaga koguneb auto salongi palju sellist tolmu ja mustust, mis tungivad istmekatete pooridesse. Inimese rasu ummistab väikeseid avasid ja ladestub eri lülititele ning tekstiili, kui õigel ajal on jäänud istmek...

Vaata lähemalt

Broneeri