Rehvivahetus Pirital

– Rehvivahetus Pirital –

 Rehvivahetus Pirital

Naastrehvide  kasutamine  on  Eestis  lubatud  alates  15. oktoobrist  –  31. märtsini  ning  kohustuslik  alates  1.detsembrist kuni 1. märtsini.

Maanteeamet manitseb liikleijaid tähelepanelikkusele, et juba on esinenud esimesed öökülmad ja must jää, mille tõttu on ka aset leidnud ridamisi plekimõlkimisi. Must jää on autojuhtidele ohtlik ilmastikunähtus.

Statistika andmetel põhjustab must jää sõidukitega õnnetusi kaks korda rohkem kui lumised teed ja neli korda rohkem kui märg teekate. Autojuht ei pruugi ohtlikku olukorda õigeaegselt märgata, sest matt jääkirme ei peegeldu teekattelt vastu.

Auto termomeeter mõõdab temperatuuri maast kõrgemal ja teepinna miinuskraade see ei näita. Must jää võib tekkida udu või vihma langemisest teekattele, mille temperatuur on juba alla nulli.

Lamellrehvidega, millele on märgitud M+S, MS või M&S tähistus on lubatud liigelda kogu aasta jooksul.

Rehvivahetus Pirital

Balticcar Rehvivahetus Pirital teostab rehvitöid sõiduautodele, maasturitele, kaubikutele ja väikebussidele.

Uute rehvide ostu korral võtame teie vanad rehvid vastu ja utiliseerime tasuta. Vaata uute suve rehvide pakkumisi siit: suverehvide müük.

Peale 50 kilomeetri läbimist soovitame kontrollida rattamutrite pingutust!  Rehvi rõhku tuleks kontrollida korrapäraselt (iga paari nädala järel) või enne pikema reisi ettevõtmist. Täpsemaks reguleerimiseks mõõtke ja reguleerige seda KÜLMADEL rehvidel.

 Soovitatav on rõhku rehvides suurendada vastavalt sõiduki tootja ettekirjutustele, kui veate tavalisest raskemaid koormaid.

Rehvivahetuse hinnakirja vaata siit: rehvivahetus

Töödele ja materjalidele kehtib garantii tšeki alusel. Kasutatud/asendusrehvidele garantii ei laiene.

Rehvide hoiustamine  –  

Pakume hooajaliselt seisvatele rehvidele hoiustusteenust meie laos. 

Balticcar Rehvid on MTÜ Eesti Rehviliit liige.

– Rehvivahetus Pirital –


.


Maanteeamet kuulutas välja riigihanke Kose-Ardu neljarajalise lõigu ehituseks.

Rehvivahetus Pirital.

Kose–Võõbu maanteel saab nüüd sõita piirkiirusega 120 km/h. Seda valgel ajal heade teeolude korral. Kose-Ardu vaheline 12 kilomeetri pikkuse lõik on üks osa kogu Kose-Mäo neljarajalisest maanteelõigust, mis on planeeritud valmima aastaks 2022.

 

Maanteeameti peadirektori asetäitja ehituse ja arengu alal Kaupo Sirk küll tõdeb, et Kose-Mäo neljarajalise maantee ehitus on 

mahukas, ent kõrge tasuvusega ning inimelusid säästev. „Sotsiaalmajanduslikuks tasuvuseks …

 

Sel aastal on soovitav vahetada suverehvid oma autole alla juba hiljemalt 31. märtsil!

Broneeri