Rehvide müük

Formula Ice (by Pirelli) naastrehv

Nexen Wg Winspike WH62 naast

Bridgestone Noranza-1 naast

Hankook Winter i´Pike RS W419 naast

Pirelli Winter Ice Zero naastrehv

Pirelli lamell Cinturato Winter K1

Mudel - Cinturato Winter K1

– Autopesula –

Tere tulemast Pirita BalticCar käsipesulasse!

Teostame auto käsipesu ja rehvitöid Pirital TOP SPA Hotelli parklas. Peseme puhtaks ja teeme ilusaks teie sõiduauto, maasturi, väikebussi, kaubiku või hooajasõiduki. Puhastusvahenditena kasutame vaid kvaliteettooteid. Regulaarne auto sisepuhastus hoiab auto salongi värskena, mistõttu soovitame seda ette võtta vähemalt korra kuus.

Autopesula ootetööde korral saate meeldivalt aega veeta lähedal asuvates kohvikutes või söögikohtades.

Meilt saab tellida soodsate hindadega ja tunnustatud rehvitootjate rehve nagu Goodyear, Pirelli, Dunlop ning Hankook. Alates 4 rehvi ostmisest ja paigalduse tellimisest on kohaletoimetamine tasuta. Rehvid kätte samal päeval!

Pakume hooajaliselt seisvatele rehvidele mugavat hoiustamise teenust meie laos.

 

Autopesula

KEEMILINE PUHASTUS

Kevadhooaja alguses tuleks autole teha põhjalikum suurpuhastus ning vajadusel tellida ka kvaliteetne salongi keemiline puhastus. Millal see on vajalik? Ajaga koguneb auto salongi palju sellist tolmu ja mustust, mis tungivad istmekatete pooridesse. Inimese rasu ummistab väikeseid avasid ja ladestub eri lülititele ning tekstiili, kui õigel ajal on jäänud istmek…

VAATA LÄHEMALT

 

Vahatamine

VAHATAMINE

Auto regulaarne pesemine ja vahatamine kaitseb auto kere värvi pikka aega. Seetõttu soovitame sõidukit pesta võimalikult sageli ning ka vahatada vähemalt kaks korda aastas. Eelnevalt tuleb autol alati eemaldada asfaldist tekkiv pigi. Selleks peab kasutama spetsiaalseid pigieemalduse aineid. Baltic Car käsipesulas kasutame autode pesemisel ja hooldusel maai…

VAATA LÄHEMALT

 


 

Ettevõttest

Balticcar Autofresh omanik on Falcomar OÜ, mis on loodud 2003. aastal.
Sellest ajast on meie põhitegevuseks olnud autode, väikebusside ja kaubikute rentimine neile, kel on tekkinud vajadus sõiduki järele lühemaks ajaks kui liisingufirmad pakuvad ja seda võimalikult operatiivselt ja kliendi jaoks mugavalt.

Aastal 2012 alustasime rehvitööde ja autopesula teenuste pakkumisega. Meie soov on pakkuda klientidele hea kvaliteediga autode käsipesu teenust ja kõike vajalikku rehvide hooldamiseks.

Balticcar Autofresh tasub valida partneriks kui:

• vajate mõistliku hinnaga teenust
• hindate pikaajalist usaldusväärset koostööd

Meeldivat koostööd!

 

Koostööpartnerid:  Balticcar Autorent   I   Aiakaar lumekoristus