Vahatamine

Vahatamine

Auto regulaarne pesemine ja vahatamine kaitseb auto kere värvi pikka aega. Seetõttu soovitame sõidukit pesta võimalikult sageli ning ka vahatada vähemalt kaks korda aastas.

Eelnevalt tuleb autol alati eemaldada asfaldist tekkiv pigi. Selleks peab kasutama spetsiaalseid pigieemalduse aineid.

Baltic Car käsipesulas kasutame autode pesemisel ja hooldusel maailma juhtivtootjate autokeemiat.

Auto kerepind ehk värvkate vajab kõige rohkem vahatamist just kevadel ja sügisel. Putukate ja lindude tekitatud jäägid, pigi ning teedelt auto külge jäänud sool on põhilised, mis sõiduki värvkattele väga halvasti mõjuvad.

Kui sõidukilt on põhjalikult eemaldatud pigi ja putukate jäägid, puhastatud uksevahed ning spetsiaalse vahendiga puhastatud ka veljed, saame auto korralikult ära kuivatada.

Kiirvaha või püsivaha?

Kiirvahaga katmine võtab vähem aega, kuid ka mõju on lühiajalisem. Siiski annab see juba tuhmuma hakanud värvile mõneks ajaks uue välimuse ja annab ka kergelt vett hülgava efekti.

Püsivahaga katmisel on teie auto värvkate pikema ajaliselt kaitstud, mustus ei haaku pinna külge, sest värvkattele tekib püsivahast kaitsekiht, mis täidab ka värvile või lakile tekkinud mikropraod. Samuti säästab püsivaha auto värvi pleekimist ilmastiku- ja keskonnamõjude eest. Regulaarse vahatamise korral näeb teie auto värvitoon ka paljude aastate järel originaali lähedane.

Meie suuremateks autokeemia partneriteks on:

 

 Presta                                                                                                           MA*FRA 

 Presta hooldusained  Ma'Fra hooldusained

 

Ootame Teid!

Loe lisaks:

Broneeri